Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

Přihláška účastníka

Přihláška pro účastníky. Chcete-li turnaj Catan Tour uspořádat, napište si o id organizátora pro přístup do intranetu. Pole označená * jsou povinné, údaje využijeme jen pro informování o akcích Catan tour.

Přihláška účastníka
Povinné
Povinné
Kód CAPTCHA

Seznam přihlášených

Tady najdete seznam přihlášených účastníků na hlavní turnaje a na některé místní turnaje (hodně místních turnajů ale nevyžaduje přihlášky přes centrální stránky).

Pokud chcete úplný přehled o účastnících, doporučujeme stránky s výsledky, kde jsou všichni hráči - i ti, kteří se nepřihlásili předem, ale přišli.

Jméno a příjmení Akce
Adrian Buta Milevsko
Adrian Buta Mladá Boleslav
Bechyně
Hradec Králové
Plzeň
Adrian Buta
Adrian Buta Mladá Boleslav
Alžbeta švancárová Topoľčany
Anca Ciobanu Mladá Boleslav
Anca maria ciobanu Milevsko
Andreea Varga Mladá Boleslav
Andreea Varga Bechyně
Andreea Varga Hradištko pod Medníkem
Andreea Varga Plzeň
Andreea Varga Hradec Králové
Cornelia Ureche Hradec Králové
Cristian Popovici Mladá Boleslav
Cristina Montanucci
Cristina Montanucci Plzeň
Daniel Harth Brno
Daniel Melicher Bratislava
David Marel Moravská Třebová
David Rožmberský Plzeň
Erik Remek Bratislava
Filip Bittara Bratislava
Florin Laction Bechyně
Florin Laction Hradec Králové
Florin Misceac Bechyně
Helena Rožmberská Plzeň
Ilovská tatiana Bratislava
Jan široký Plzeň
Jana Zubkovicova Bratislava
Jiří Hovorka Plzeň
Jiří Kaštánek Milevsko
Jozef Leškovský Milevsko
Bechyně
Juraj Kubička Topoľčany
Lorena Macarro Fuentes Plzeň
Lucie Hejpetrová Bechyně
Luigi Emanuele Riggio Mladá Boleslav
Luigi Emanuele Riggio Bechyně
Luigi Emanuele Riggio Plzeň
Luigi Riggio Mladá Boleslav
Luissa Padure Milevsko
Luissa Padure Mladá Boleslav
Luissa Padure Plzeň
Lukáš Imrišík Topoľčany
Madalina Scarlet Mladá Boleslav
Madalina Scarlet Bechyně
Maria Gabriela Singureanu Milevsko
Matej Lacika Bratislava
Michaela Keroušová Moravská Třebová
Michal Harth
Michal Harth Brno
Michal Škorňa Hradec Králové
Mihai Alin Anghel Bechyně
Mihai Alin Anghel Hradec Králové
Mihai Alin Anghel Plzeň
Monica Dumitriu Milevsko
Monica Dumitriu Mladá Boleslav
Ondřej Losík Bechyně
Ondřej Losík Bechyně
Radoslav Kosvanec Bratislava
Radovan Gábriš Bratislava
Radovan Gábriš Topoľčany
Robert Dumitru Socolovici Mladá Boleslav
Robert Dumitru Socolovici Bechyně
Róbert Garai Hradec Králové
Sinziana Popa Mladá Boleslav
Sinziana Popa Bechyně
Sinziana Popa Hradec Králové
Sinziana Popa Plzeň
Socolovici Dumitru Robert Milevsko
Sona Sarmirova Bratislava
Stanislava Heidlerová Plzeň
Václav Hejpetr Milevsko
Václav Hejpetr Bechyně
Viktorie Walterová Plzeň
Zuzana Marková Plzeň
Zuzana Palenikova Bratislava