Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

CATAN TOUR BRATISLAVA 2022

Dovolujeme si vás všechny pozvat na Kvalifikační turnaj "DUNAJSKÝ POHÁR" ve hře Osadníci z Katanu, který se koná v Bratislavě.

  • Kdy: v neděli 1.května/mája 2022 od 9.00 do cca 16:00
  • Kde: herna bratislavského iHRYska, Trenčianská 47, Bratislava - Ružinov
  • Startovné: 2,-€.
  • Ceny:  deskové hry pro první tři hráče

Propozice a přihlášky

Registrace hráčů bude probíhat od 9:00 do 9:20. Začátek prvního kola v 9:30, předpokládaný konec cca 15:00.

Zúčastnit se můžou hráči, kteří mají alespoň 10 let a poznají pravidla

Odkaz na stránky iHRYska s propozicemi k turnaji: Dunajský pohár 2022

Maximální počet účastníků je z kapacitních důvodů stanoven na 60 hráčů. Registraci na Dunajský pohár je nutné provést předem (kvůli kapacitě turnaje) krátkým e-mailem ve tvaru: jméno, příjmení, telefonní číslo a toto vše pošlete na adresu: osadnici(zavinac)ihrysko.sk a do předmětu zprávy uveďte "Dunajský pohár". Pokud by sa stalo, že i přes registrraci nemůžete náhle přijít, ozvěte se našemu Danovi (nula devět 48299227), anebo Lucce (nula devět 04614903).

Doprava

Do nové herny se dostanete přes hlavní vchod do budovy, za ostrůvkem s vrátnicí zabočíte doprava, projdete dveřmi a jste skoro tam. Prostory samozřejmě viditelně označíme.

Hernu najdete v blízkosti trhovisko Miletičova: https://youtube.com/watch?v=4ZUqbmXRJk

Harmonogram a jídlo

Turnaj se bude hrát na 4 kola a nebudeme dělat žádnou přestávku na oběd, proto si něco k zakousnutí vemte s sebou.

Poviností každého hráče je odehrát všechna 4 kola. Kdo odejde v průběhu turnaje, automaticky se vzdává možnosti startovat na Dunajském poháru v budoucnosti.

Pokud se do té doby nezmění opatření, tak po dobu turnaje, i když chápeme, že to není pohodlné, bude potřebné mít neustále překrytý nos i ústa rouškou (bez ohledu na diskusi o významu tohoto opatření jsme povinní ho dodržovat). Jak se opatření uvolní či zruší, radostně to aplikujeme :)

Startovné a ceny

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Osadníků do ČR a SR. Jde o hry pro tři nejlepší hráče, ale i pro jednoho vylosovaného hráče. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje Mistrovství ČR na festivalu Deskohraní.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního. Pokud si chcete Osadníky před turnajem připomenout, přijďte určitě už v 9.00.  Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Na Vaši hojnou účast se těší organizátoři Dunajského poháru