Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

Catan tour HRADEC KRÁLOVÉ

Dovolujeme si vás všechny pozvat na Kvalifikační turnaj ve hře Osadníci z Katanu, který se koná v Hradci Králové.

  • Kdy: v sobotu 12. května 2018 od 9.30 do cca 16-17 hodin
  • Kde: středisko JUNÁK, KDH Poutník, Sokolovská ulice 79, Hradec Králové.
  • Startovné: do 18 let - 30,- Kč, nad 18 let - 50,- Kč.
  • Ceny:  deskové hry pro první tři hráče

Propozice a přihlášky

Registrace hráčů bude probíhat od 9.30 hodin. Zahájení prvního kola turnaje v 10:00 hodin. Pro urychlení registrace je dobré se předem přihlásit na tento turnaj a zajistit si tak místo v turnaji. Přihlášky do turnaje posílejte emailem na adresu: milos.cerovsky(zavinac)iol.cz.

Doprava

Odkaz na mapu místa konání turnaje: mapa

UPOZORNĚNÍ PRO ŘIDIČE - Přijedete-li autem, můžete zaparkovat v ulici Sokolovská nebo v okolních ulicích (pozor na jednosměrné ulice).

MHD: z nádraží MHD č. 1, 9, 24 do zastávky "Labská kotlina – Obří akvárium", odtud je to asi 5 minut chůze mezi panelovými domy ulicemi Bezručova a Seydlerova kolem základní školy.

Harmonogram a jídlo

Po druhém kole se předpokládá cca 30min pauza na oběd.  Kafe a čaj bude možnost uvařit na místě, něco k zakousnutí si vezměte s sebou. Bude možnost objednáni pizzy. Nebudeme dělat dlouhou přestávku, aby se turnaj rychleji odehrál.

Startovné a ceny

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Osadníků do ČR. Jde o hry pro tři nejlepší hráče. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní.

Co s sebou

Nepotřebujete nic zvláštního. Pokud Osadníky neumíte a chcete si je vyzkoušet, přijďte určitě už v 9.30.  Hlavně nezapomeňte si přibalit přezůvky a dobrou náladu.

Na Vaši hojnou účast se těší hradečtí organizátoři a Miloš Čeřovský