Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

VÝSLEDKY 2019

Zde jsou k dispozici zprávy z jichž proběhlých akcí

Turnaj Termín
Moravská Třebová 9. února 2019
Milevsko 23. února 2019
Brno 9. března 2019
Příbor 16. března 2019
Týniště nad Orlicí 17. března 2019
Mladá Boleslav 23. března 2019
Opava 23. března 2019
Bratislava 24. marca/března 2019
Bechyně 6. dubna 2019
Hradištko pod Medníkem 13. dubna 2019

a na základě výsledků akcí z kterých se dá postoupit do finále Catantour zde aktulizujeme seznam postupujících hráčů

Seznam finalistů pro rok 2019

 

Jméno odkud postupuje
Adam Roman (5. místo Bechyně)
Andra S. Vieru (4. místo Milevsko)
Berecová Kristína (6. místo Bratislava)
Bělská Dana (1. místo Milevsko)
Bělský Míla (2. místo MČR 2018)
Bittara Filip (11. místo Bratislava)
Bohumínský Josef (1. místo MČR 2018)
Buta Adrian (2. místo Mladá Boleslav)
Čeřovský Miloš (4. místo MČR 2018)
Filipi Zbyněk (bod Milevsko + bod Bechyně)
Frajvald Petr (5. místo Moravská Třebová)
Frajvaldová Marie (3. místo Moravská Třebová)
Frolíková Ivana (8. místo Bechyně)
Gábriš Radovan (4. místo Brno)
Halfar Jiří (1 bod MT + 1 bod Brno)
Hrnčířová Tereza (7. místo Brno)
Jánský Petr (7. místo Mladá Boleslav)
Jarkuliš Vojta (1. místo Opava)
Keroušková Michaela (7. místo Moravská Třebová)
Koláček Vojta (11. místo Příbor)
Kolář Michal (6. místo Moravská Třebová)
Konečný David (8. místo Příbor)
Kopecká Tereza (7. místo Bratislava)
Kouřil Vojtěch (9. místo MČR 2018)
Kroča Petr (5. místo Příbor)
Kročová Iva (7. místo MČR 2018)
Kubrický Vladimír (5. místo Bratislava)
Lacika Matej (9. místo Bratislava)
Leškovský Jozef (3. místo Milevsko)
Losík Ondřej (14. místo Bechyně)
Losíková Jitka (6. místo Brno)
Losíková Martina (9. místo Brno)
Mára Petr (2. místo Milevsko)
Marková Hana (13. místo Bechyně)
Martiník Jakub (6. místo Bechyně)
Mezulánik Radek (5. místo Brno)
Mišík Petr (6. místo MČR 2018)
Mojžíš Martin (8. místo MČR 2018)
Mravenec (10. místo Příbor)
Palatý Matěj (3. místo Mladá Boleslav)
Pícha Miroslav (6. místo Milevsko)
Pícha Tomáš (5. místo Milevsko)
Pírko Jakub (1. místo Týniště nad Orlicí)
Plesnivý Martin (bod MČR18 + bod Bechyně)
Polehlová Tereza (4. místo Příbor)
Popa Sinziana (1. místo Bechyně)
Popovici Cristian (2. místo Hradištko p.M.)
Procházka Marek (11. místo Bechyně)
Raiser Gabriela (5. místo MČR 2018)
Riggio Luigi Emanuele (9. místo Bechyně)
Ružička Martin (2. místo Bratislava)
Scarlet Madaline (4. místo Mladá Boleslav)
Socolovici Robert (5. místo Hradištko p.M.)
Strakoš Pavel (7. místo Příbor)
Strakošová Tereza (1 bod MT + 1 bod Brno)
Šarmírová Soňa (3. místo Bratislava)
Šenkýř Daniel (4. místo Bratislava)
Šenkýřová Lucia (3. místo MČR 2018)
Toušek Tomáš (10. místo MČR 2018)
Valent Daria (1. místo Bratislava)
Vaňátko Jakub (2. místo Moravská Třebová)
Vaňátková Magda (4. místo Moravská Třebová)
Vaňátková Bendová Monika (2. místo Brno)
Varga Andreea (bod Bechyně + bod Hradištko p.M.)
Vnuk Pavel (13. místo Příbor)
Zajíček Peter (10. místo Bratislava)
Zezulová Tereza (9. místo Příbor)

Hráči s jedním bodem

 

  • Cintula Peter
  • Černý Ondřej
  • Filipi Václav
  • Filipová Johana
  • Fišerová Eva
  • Folta Jan
  • Greš Štefan
  • Hajšmanová Jana
  • Harth Daniel
  • Harth Michal
  • Hejpetr Václav
  • Herza Petr
  • Hoffmanová Nikola
  • Hovorka Jiří
  • Hromek Lukáš
  • Jánská Jana
  • Jarošová Jana
  • Jenčíková Eva
  • Krcho Michal
  • Laction Florin
  • Látalová Kristýna
  • Majerová Pavla
  • Márová Pavlína
  • Míša Václav
  • Mýtný Ján
  • Neuwirthová Radka
  • Onderek Otmar
  • Padure Luisaa
  • Pasternák Teodor
  • Paukovčeková Anna
  • Pivko Rastislav
  • Pivková Martina
  • Popovici Cristian
  • Přichystalová Renata
  • Radošinský Martin
  • Semler Pavel
  • Socolovici Robert Dumitru
  • Škorňa Michal
  • Uhl Tomáš
  • Valoušek Martin
  • Varga Andreea
  • Vocetka Michal
  • Zemach Standa
  • Zemianek Juraj
  • Žatečka Kamil
  • Žatečka Zdeněk
  • Žatečková Hana
  •  

Juiorská kategorie

 

Jméno Postup
Hůla Václav (Postup Moravská Třebová)
Hladký Vojtěch (Postup Milevsko)
Mrskoš Ondřej (Postup Brno)
Šimůnek Radim (Postup Příbor)
Slíva Matouš (Postup Příbor)
Jánský Stanislav (Postup Mladá Boleslav)
Hinšt Marek (Postup Bechyně)
Buriánek Fanda (Postup Hradištko p.M.)
Zdeňková Hana (Postup Hradištko p.M.)
Jánská Tereza (Postup Hradištko p.M.)
Karmáček Prokop (bod Mladá Boleslav + bod Hradištko p.M.)

 

Junioři s jedním bodem

  • Dolejšová Josefína
  • Hašková Lucka
  • Jankovičová Natálie
  • Liška Ondřej
  • Šalba dan
  • Šejvl František
  • Šenkýř Martin
  • Šnapková Lucie
  • Vaňátková Thea
  • Vnuk Šimon
  •