Catan Tour – seriál soutěží ve hře Osadníci z Katanu

Hra roku

CATAN TOUR PŘÍBOR 2023

Dovolujeme si vás všechny pozvat na Kvalifikační turnaj ve hře Osadníci z Katanu, který se koná v Příboře.

  • Kdy: v sobotu 4. března 2023 od 9.30 do cca 15-16 hodin
  • Kde: v prostorách Sokolovny TJ Sokol Příbor, Lidická 544, Příbor.
  • Startovné: nepřihlášené 60,-Kč, přihlášení předem 50,-Kč, děti a členové TJ Sokol 30,-Kč.
  • Ceny:  deskové hry pro první tři hráče

Propozice a přihlášky

Registrace hráčů bude probíhat od 9.15 hodin. Pro urychlení registrace je dobré se předem přihlásit na tento turnaj a zajistit si tak místo v turnaji. Přihlášky do turnaje se přijímají POUZE na webu Příborské deskovky.

Vzhledem k tomu, že turnaj Osadníků se uskuteční v rámci 13. ročníku Příborských deskovek, tak další informace můžete sledovat zde: www.priborske-deskovky.tk

Doprava

Odkaz na mapu místa konání turnaje: mapa

Harmonogram a jídlo

Po druhém kole se předpokládá cca 30min pauza na oběd. Stravování pro hráče bude zajištěno možností výběru jídla dle letáků restaurací, které dělají rozvoz.  K dispozici je kuchyňka (mikrovlnka, sporák a rychlovarná konvice) takže pokud si budete chtít něco ohřát není problém. Nebudeme dělat dlouhou přestávku, aby se turnaj rychleji odehrál.

Startovné a ceny

Ceny věnovala firma Albi, dovozce Osadníků do ČR. Jde o hry pro tři nejlepší hráče. Z turnaje lze postoupit do finálového turnaje na festivalu Deskohraní.

Co s sebou

Nezapomeňte si sebou vzít přezůvky ! Pokud si chcete Osadníky připomenout a vyzkoušet si je před turnajem, přijďte určitě už v 9.00.  Hlavně nezapomeňte přibalit dobrou náladu.

Na Vaši hojnou účast se těší příborští organizátoři a Miloš Čeřovský